جستجو کردن
Close this search box.

فروش و خرید قیمت مناسب انواع ویلا در انزلی

شماره تماس دیاموند ملک

۰۹۱۱۹۸۱۶۳۴۰ – ۰۱۳۴۴۴۳۱۷۶۷

آدرس دیاموند ملک

شعبه یک: بندرانزلی، بلور معلم، نبش کوی ۷ آذر

شعبه دو: بندرانزلی، میدان مالا، ابتدای خیابان معلم

جدیدترین آگهی های خرید و فروش ویلا در انزلی

5/5
4 اتاق
پارکینگ دارد
360 متر
5/5
4 اتاق
پارکینگ دارد
540 متر
5/5
3 اتاق
پارکینگ دارد
336 متر
5/5
3 اتاق
پارکینگ دارد
240 متر
5/5
2 اتاق
پارکینگ دارد
110 متر

سوالات متداول درباره خرید ویلا در انزلی

بهتر است هنگام خرید ویلا در انزلی یا خانه ویلایی انزلی به منطقه مورد نظر مراجعه کنید و آن را از جوانب مختلف بررسی کنید. مثلا ویلا کجا قرار گرفته، همسایه های خوبی دارد؟ منطقه شلوغی است؟ امکانات رفاهی دارد؟ امتیازات آب برق گاز تلفن دارد؟ آب و هوای منطقه چطور است؟ و ..

ویلا انواع مختلفی دارد از قبیل شهرکی، جنگلی، باغی، کوهستانی، ساحلی و … . هر یک از این ویلاها ویژگی های خاص خود را دارند. مثلا ویلا شهرکی معمولا در بین گروهی از ویلاهای تجمع شده در یک منطقه قرار گرفته است.

سند و مالکیت ویلا مسئله بسیار مهمی است و باید دقت کنید سند ویلا باید حتما شش دانگ باشد در غیر اینصورت شما مالک آن به طور کامل نخواهید بود. اگر ابهامی در خصوص مالکیت ویلا وجود داشت ترجیحا از خرید آن اجتناب کنید.

بله قطعا به دلیل شناخته شده بودن شهر انزلی به عنوان شهر بندری بسیار خوش آب و هوا و توریستی در سرتاسر ایران و توسط عموم مردم، قیمت ویلا در بندر انزلی روز به روز در حال افزایش است و به هیچ وجه متضرر نخواهید شد. در بازار ایران نیز خرید ملک نسبت به طلا و سهام و ارز سود آورتر بوده و امنیت بیشتری دارد.

برای خرید ویلا در بندر انزلی با توجه به بودجه و هدفی که از خرید ویلا دارید می توانید انواع مختلفی از ویلا را خریداری نمائید. هدف از خرید ویلا می تواند برای مصرف و زندگی شخصی یا سرمایه گذاری و یا حتی ساخت و ساز در آینده باشد.

نکاتی در مورد خرید ویلا در انزلی

به خرید ویلا در انزلی می توان هم به عنوان یک سرمایه گذاری فوق العاده و هم زندگی در منزلی که در مکانی با همه معیارهای یک زندگی ساحلی، شهری است نگاه کرد.

با خرید ویلا در بندر انزلی در یک شهر در حال رشد و دارای موقعیت استراتژیک بسیار خوب برای پیشرفت زندگی خواهید کرد. خرید ویلا در انزلی یک پیشنهاد بسیار کاربردی برای افرادی است که به دنبال خرید ویلا در شمال ایران هستند.

در بندرانزلی انواع ویلاهای دوبلکس، تریبلکس، ویلا شهرکی وجود دارد. بر اساس نیاز خود می توانید هر یک از این ویلاها را در بندر انزلی انتخاب کنید.

در واقع بایستی ابتدا مقدار بودجه خود برای خرید ویلا در بندرانزلی را بررسی کنید و متناسب با آن، ویلای مورد نظر خود را انتخاب کنید. نوع کاربرد و قیمت ویلا در انزلی نیز خیلی حائز اهمیت است.

اینکه آیا میخواهید ویلا در انزلی را برای استفاده شخصی خریداری کنید یا هدف شما سرمایه گذاری و  فروش است. یا نگاه ساخت و ساز در آینده دارید.

مورد مهم دیگر موقعیت جغرافیایی ویلا است. آیا می خواهید ویلا رو به دریا خریداری کنید یا جنگلی؟ آیا نزدیکی ویلا به خدمات عمومی مانند رستوران، فروشگاه و مرکز شهر برای شما اهمیت دارد یا خیر؟

انتخاب نوع ویلا نیز اهمیت زیادی دارد. آیا قصد خرید یک ویلا بزرگ، مدرن و لوکس دارید؟ یا یک ویلای کوچک و ساده برای تفریح و استراحت نیاز دارید؟

در ادامه هر یک از این موارد را به تفصیل مورد بررسی قرار میدهیم. لازم به ذکر است هر گونه سوال یا مشکل در زمینه خرید ویلا در انزلی را با کارشناسان دیاموند ملک انزلی در میان بگذارید تا به طور کامل شما را راهنمایی کنند.

خرید ویلا در انزلی در وب سایت دیاموند ملک.

با خرید ویلا در انزلی در بین شلوغی های روزمره ی شهر جایی پر از آرامش برای خود خواهید داشت. تصور کنید، با خرید ویلا انزلی یا یک ویلای لاکچری در یک ملک تریبلکس که بسیار زیبا، سرسبز و پر از آرامش است.

صبح ها با صدای گنجشک ها از خواب بیدار می شوید. و یا با پیش خرید یک ویلای نقلی ارزان قیمت غروب خورشید را در کنار ساحل و موج هایش تماشا می کنید.

در یک ویلای جذاب استخردار و فلت،  شب زیر نور مهتاب چای می نوشید، و از آرامش محیط لذت می برید. همه این موارد برای شما با خرید ملک در شمال، خرید ویلای شهرکی یا حتی تهیه ویلا باغ روستایی محیا خواهد شد.

بهترین شهر برای خرید ویلا ارزان انزلی است

با خرید ویلا بندر انزلی، خرید ویلا منطقه آزاد انزلی و یا حتی خانه ویلایی شیک و کوچک دسترسی سریع و راحت به منطقه آزاد برای خرید هر آن چه که نیاز شماست دارید.

می توانید با پیش خرید ویلا شهرکی و یا حتی خرید ویلا روستایی یا خرید آپارتمان در انزلی ارزان هر لحظه که هوای آرامش دریا در سر داشتید، به راحتی در کنار سواحل زیبای بندر انزلی باشید.

با خرید ویلا در دهکده ساحلی انزلی منظره بی نظیر تالاب بندر انزلی که یکی از زیباترین جاذبه های طبیعی دنیاست را در نزدیکی خودتان خواهید داشت.

آکواریوم، دهکده ساحلی، پناهگاه حیات وحش سرخانکل، کشتی تفریحی میرزا کوچک خان و… در فاصله ی کمی از شما خواهند بود. با خرید ویلاهای جنگلی شمال در کنار آب و هوای معتدل و محیطی کاملا سرسبز آرامشی به دور از کرختی خواهید داشت. پس به خرید ویلا در انزلی و یا خرید زمین در انزلی بیشتر فکر کنید.

خرید و فروش انواع خانه ویلایی شیک، نوساز، بازسازی شده در بندر انزلی

در بندر انزلی انواع خانه های ویلایی بازسازی شده، و نوساز وجود دارد، همچنین خانه های ویلایی حیاط دار کلنگی که می توانید، با توجه به سلیقه شخصی خودتان آن را بازسازی کنید.

همچنین خرید خانه های ویلایی بازسازی شده می تواند، گزینه مناسبی برای افرادی باشد، که به هر دلیلی فرصت کافی برای بازسازی خانه ویلایی کلنگی ندارند.

خرید ویلا در انزلی

معرفی و فروش ویلا در انزلی

برای خرید ویلاهای انزلی باید بتوانید، بین انواع مدل های ویلای انزلی موجود مقایسه انجام دهید. تا مناسب ترین گزینه را از نظر سبک معماری و نوع ساختار با توجه به سلیقه خودتان انتخاب کنید.

ویلاها از نظر سبک معماری به انواع زیر تقسیم می شوند. ویلا کلاسیک، ویلا مدرن، ویلا تلفیقی، ویلا نئوکلاسیک، ویلا روستیک یا روستایی بر اساس ساختار، ساختمان ویلا در چهار گروه فلت، دوبلکس، نیم پیلوت و تریبلکس قرار می گیرد. که برای خرید ویلا در انزلی باید به این نکات توجه کرد.

از نظر موقعیت دو نوع ویلا داریم.

 • ویلا شهرکی: که براساس یکسری قوانین و اصول این ویلاهای شیک تقریبا با ظاهری یکسان ساخته می شوند. و معمولا دارای امنیت بسیار خوبی هستند. مثل خرید ویلا دهکده ساحلی انزلی.
 • ویلا مستقل: همانطور که از نام آن مشخص است، در هر جایی که از نظر قانونی میسر باشد. با هر طرحی می توان این نوع ویلای لاکچری را ساخت. مثل انواع خانه ویلایی نقلی و شیک.

خرید ویلا در بندر انزلی ارزان و شیک

بهترین موقعیت و مکان برای فروش ویلا در انزلی

مسلما بهترین مکان برای خرید ویلا باغ یا ویلای نقلی ارزان قیمت برای هر کسی با توجه به شرایط مالی و اهدافی که از تهیه ی ویلای اولترا لوکس همراه با روف گاردن یا معامله ویلای کوچک و نقلی یا حتی کلنگی دارد، تعیین می شود. در ادامه تعدادی از محلات بندر انزلی برای آشنایی بیشتر برای خرید ویلا در انزلی آورده شده است.

 • پاسداران: این محله بسیار نزدیک به ساحل دریا بوده، و مسلما فروش ویلا در پاسداران انزلی گران قیمت تر از بخش های دیگر بندر انزلی هستند. این محله بسیار مناسب برای خرید ویلا در شمال است.
 • خیابان تهران و مطهری نیز از نظر قیمت ویلاهای جذاب و زیبا مانند خیابان پاسداران هستند.
 • غازیان: در این محله می توانید خانه ویلایی نقلی، ویلای ارزان در انزلی، خانه باغ ویلایی شیک و یا حتی لوکس را با قیمت نسبتا مناسب و یا حتی با قیمت توافقی پیدا کنید. و برای خرید ویلا و خانه ویلایی در غازیان اقدام نمایید.
 • اسکله موج شکن: گران قیمت ترین و لوکس ترین ویلاهای منطقه آزاد انزلی در این قسمت قرار گرفته است.

عوامل موثر بر قیمت ویلا در انزلی

اگر قصد خرید ویلا در انزلی را دارید، حتما قیمت آن را بررسی کرده اید تا بهترین ویلا را با توجه به بودجه تان خریداری نمایید. ما در ادامه به مواردی خواهیم پرداخت که بر قیمت ویلا در بندرانزلی تاثیرگذار خواهد بود.

 • موقعیت قرارگیری ویلا از مهمترین عواملی است که می تواند تعیین کننده قیمت ویلا انزلی باشد.
 • نوع ویلا نیز بر قیمت آن اثرگذار است. ویلا نزدیک ساحل دریا و با ویو دریا باشد یا ویلا جنگلی و… قیمت های متفاوتی دارند.
 • متراژ ویلا مسلما بر قیمت آن تاثیر دارد. ویلا بزرگتر در آن منطقه نسبت به ویلا نقلی گران تر است. همچنین تعداد اتاق ویلا نیز بر قیمت خرید ویلا در انزلی موثر است. پس اگر دنبال خرید ویلا ارزان در انزلی هستید، ویلاهای کوچک و نقلی را هدف قرار دهید.
 • امکانات ویلا مانند امکانات عمومی مثل پارکینگ، انباری تا امکانات رفاهی مانند استخر، جکوزی بر قیمت خرید ویلا لاکچری در انزلی اثر دارد.
 • امکانات و خدمات زیرساختی نزدیکی ویلا، مانند دسترسی به جاده‌ها و حمل و نقل عمومی، مراکز خرید، بیمارستان‌ها و مدارس نیز می‌توانند قیمت را متأثر کند.
 • وضعیت بازار ساخت و ساز و قوانین ساخت و ساز در منطقه مورد نظر نیز می‌توانند بر قیمت ویلا تأثیر بگذارند. اگر پروژه‌های ساخت و ساز در حال اجرا باشند و تعداد ویلای موجود کم باشد، قیمت‌ها معمولاً بالاتر خواهند بود.
 • نوع سند مالکیت ویلا نیز تاثیر در قیمت خرید و فروش ویلا در انزلی دارد. سندهای شش دانگ قیمت بالاتری دارند.

قیمت خرید ویلا در بندرانزلی

هنگام خرید ویلا در بندرانزلی به نکاتی باید توجه نماییم؟

اگر قصد خرید ویلا در انزلی را دارید حتما قبل اقدام به خرید آن، باید نسبت به یک سری موارد آگاهی داشته یاشید. ما در زیر مهمترین نکاتی که قبل از خرید ویلا انزلی باید بدانید را لیست کرده ایم:

 • در هنگام معامله خرید ویلا در بندرانزلی بررسی نمایید که سند ویلا شش دانگ باشد. از خرید ویلا قول نامه ای خودداری نمایید.
 • کاربری زمینی که قصد خرید ویلا در انزلی را دارید حتما بررسی نمایید. زیرا اگر هر کاربری جز مسکونی باشد، بعدها شما را با مشکلات زیادی روبرو می کند. مخصوصا اگر دنبال خرید ویلا ارزان در انزلی هستید، نسبت به ارزانی آن و ساخته شدن آن ویلا در زمین غیرمسکونی شک کنید.
 • همچنین اگر قصد خرید ویلا در منطقه آزاد انزلی یا خرید ویلا رو به دریا را دارید، حتما از شهرداری آن منطقه، طرح آزادسازی سواحل شمال کشور را استعلام بگیرید. زیرا ممکن است به بهانه ساحل اختصاصی در ویلا، قیمت ویلا در انزلی را بسیار گران تر از قیمت واقعی آن در نظر بگیرند و بفروشند.
 • یکی از موارد ساده و در عین حال مهم موقع خرید ویلا ارزان قیمت و یا لوکس در انزلی باید در نظر داشت، بازدید از ویلا است. با بازید از ویلا می توانید مطمئن شوید که از امکانات آب، برق، گاز برخودار است یا خیر. و یا اینکه ویلا کلنگی در انزلی است یا نوساز. این مطلب هنگام خرید خانه روستایی در انزلی بیشتر صدق می کند و بسیاری از افراد از راه دور و بدون دیدن ویلا اقدام به معامله می کنند.
 • هنگام خرید ویلا در بندانزلی یکی از مواردی که می بایست به آن دقت نمود، تیم سازنده ویلا است. باید سابقه تیم سازنده را در ساخت و ساز بررسی کرد.
 • وقتی قصد خرید خانه ویلایی در انزلی را دارید، ممکن است دچار سر درگمی شوید که چه مناطقی برای معامله ویلا در بندانزلی مناسب تر است. و یا اینکه در مورد مالکیت ویلا مشکوک هستید، جهت این امر حتما از یک مشاور املاک نام آشنا و ماهر کمک بگیرید. دیاموند ملک آماده هرگونه مشاوره در حوزه خدمات خرید آپارتمان و زمین و یا فروش خانه ویلایی در انزلی می باشد.

برای فروش خانه ویلایی و خرید ویلا در انزلی چه مواردی را باید در نظر داشت؟

هدف از خرید ویلا بندرانزلی این است که، در ویلا زیبای خودمان به آرامش برسیم. برای همین یکی از مهمترین نکات برای قیمت خرید ویلا در بندر انزلی چشم انداز و محوطه سازی زیبا براساس نیاز خریدار و اصول زیبایی شناختی است.

باغ ویلا باید دارای جذابیت های بصری بوده، و بین اجزای آن تناسب وجود داشته باشد. مصالح آن مناسب هوای مرطوب بندر انزلی بوده، و طراحی آن به شکلی باشد که مانع هدر رفت انرژی گردد.

ما در گروه متخصصین مشاور املاک دیاموند گرد هم آمده ایم، تا برای انتخاب بهترین نوع معامله و فروش ویلا  با قیمت مناسب با شرایط مالی و ویژگی های شخصیتی به شما کمک کنیم. در صورت تمایل برای مشاوره خرید ملک در انزلی با ما در تماس باشید.

نقشه بندر انزلی در وب سایت دیاموند ملک.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فرم ثبت درخواست بازدید