جستجو کردن
Close this search box.
خیابان مطهری
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها

خرید ملک در خیابان مطهری بندر انزلی

برای خرید ملک در خیابان مطهری بندر انزلی و اطمینان از اینکه خرید خوبی خواهید داشت، در ابتدا باید یک دید کلی و آگاهی کامل از خیابان مطهری انزلی و شرایط دسترسی از این خیابان به مناطق اطراف و نوع بافت شهری در این منطقه داشته باشید. در ادامه با دیاموند ملک انزلی همراه باشید تا توضیح مختصر و مفیدی در رابطه با خرید خانه و ویلا در خیابان مطهری انزلی بیان گردد.

خیابان مطهری انزلی به خیابان گلستان معروف بوده و مهمترین خیابان اصلی شهر در بخش مرکزی بندر است. در خیابان مطهری انزلی تلفیقی از بافت قدیمی را در کنار ساختار جدید شهری خواهیم دید. بیشتر اداره جات، مطب ها و ساختمان های پزشکان و انواع فروشگاهها در این قسمت از شهر واقع شده اند.

خیابان مطهری بندر انزلی کجا واقع شده است؟

این خیابان با طولی حدود دو کیلومتر در قسمت مرکزی بندر انزلی واقع شده است. خیابان مطهری ( گلستان) در کنار سه خیابان مهم دیگر به اسم خیابان های سپه، سی متری و شنبه بازار چهار مسیر موازی هم هستند که از شرق به غرب امتداد داشته و قسمت اصلی و مرکزی انزلی را تشکیل می دهند. به دلیل وجود انواع بوتیک ها و فروشگاهها خیابان گلستان مکان مناسبی برای گشت و گذار و خرید است. نکته جالب این است که اولین ساکنین این محدوده از انزلی از تجار و کسبه بوده اند. ساختار این قسمت از شهر به شکلی است که برای کارهای روزانه نیازی به استفاده از وسیله نقلیه ندارید. هر اداره، مرکز خریدی و… که بخواهید در نزدیکی شما خواهد بود.

خرید یا اجاره آپارتمان در خیابان مطهری انزلی

بر اصلی خیابان مطهری انزلی تجاری بوده و بنابراین برای خرید و اجاره ملک تجاری مناسب می باشند. برای خرید خانه در بندر انزلی خیابان مطهری نیاز است به خیابان های فرعی گلستان انزلی یا بخش غربی تر آن مراجعه نمائید. در صورتی که تمایل به خرید ویلا دارید در خیابان های منتهی به مطهری می توانید ویلاهای مناسبی نیز پیدا کنید. بنابراین اگر زندگی در کنار یک ساحل زیبا و پیاده روی های روزانه در کنار کافه گردی ها و جمع های دوستانه شبانه را خواهان هستید، پیشنهاد ما خرید ملک در انزلی در خیابان مطهری است.

در صورت داشتن هر گونه سوال در زمینه خرید و فروش ملک در انزلی می توانید با مشاورین ما تماس بگیرید.

سوالات متداول خرید ملک در خیابان مطهری بندر انزلی

آیا خرید ملک در خیابان مطهری بندر انزلی برای سرمایه گذاری مناسب است؟

با توجه به اینکه بر اصلی خیابان گلستان ( مطهری) کاملا تجاری ست. خرید یک ساختمان تجاری می تواند یک گزینه خوبی برای اجاره باشد. ضمنا با توجه به محبوبیت این خیابان در بین مسافران با خرید ملک در خیابان مطهری بندر انزلی به عنوان ساختمان مسکونی و اجاره آن می توانید یک سرمایه گذاری خوب داشته باشد.

موقعیت دقیق خیابان مطهری انزلی کجاست؟

خیابان مطهری در قسمت مرکزی انزلی واقع شده است. و به همراه خیابان های سپه، شنبه بازار، سی متری قسمت اصلی این شهر را از شرق به غرب تشکیل می دهند. این خیابان به طول حدود دو کیلومتر است.

چرا خیابان مطهری بندر انزلی برای خرید یا اجاره آپارتمان مطلوب است؟

وجود ادارات، بانک ها، ساختمان پزشکان، فروشگاههای لوکس و کافه موجب محبوبیت این خیابان برای خرید یا اجاره ملک شده است. در خیابان مطهری بندر انزلی فقط با پیاده روی کوتاه و بدون نیاز به وسایل نقلیه می توانید به همه امکانات دسترسی داشته باشید.

فرم ثبت درخواست بازدید