جستجو کردن
Close this search box.
غازیان
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها
هیچ آگهی دیگری برای نمایش وجود ندارد

خرید آپارتمان و زمین در غازیان بندر انزلی و مزیت های آن

خرید آپارتمان و زمین در غازیان بندر انزلی می تواند یک تصمیم خوب برای آینده باشد. زیرا با خرید آپارتمان و یا خرید زمین در غازیان انزلی با یک تیر چند نشان خواهید زد.

  • زندگی کردن در کنار ساحل دریا و آرامش وصف ناشدنی آن مطمئنا روی روحیات شما تاثیرات مثبت بسیار خواهد داشت. و همین امر می تواند زمینه ساز بهبود روابط در خانواده و اجتماع گردد.
  • در کنار بهره مندی از هوای پاک و آرامش دریا انواع تفریحات آبی و مناطق گردشگری مختلف در این منطقه وجود دارد. که می تواند دلیل خوبی برای اجاره ویلا در غازیان باشد.
  • در صورت علاقه به سرمایه گذاری روی املاک، با خرید و فروش ملک در غازیان می توانید سرمایه گذاری با سود کلان داشته باشید.
  • با خرید خانه در غازیان زندگی کردن در شهری با فرهنگ چند ملیتی و چند مذهبی با ساکنینی مهمان نواز را تجربه خواهید نمود که می تواند تجربه منحصر به فردی را برای شما بیافریند.
  • زندگی در محیطی خاص به دلیل نزدیکی به مرداب انزلی، اسکله کشتیرانی، کوه و مزارع کشاورزی می تواند برای هر شخصی با هر روحیاتی دلنشین باشد.

غازیان

در ادامه با گروه دیاموند ملک انزلی همراه باشید، تا اطلاعات خلاصه و مفیدی در مورد خرید و  فروش زمین در غازیان انزلی، فروش ویلا و خانه ویلایی در غازیان و یا حتی رهن و اجاره آپارتمان در یکی از بهترین محلات بندر انزلی به دست آورید.

توضیح مختصری در مورد محله غازیان بندر انزلی

خرید ویلا در  انزلی در سال های اخیر بسیار مورد استقبال عموم بوده است. بنابراین خرید آپارتمان و زمین در غازیان هم می تواند یکی از گزینه های پیش رو باشد. شهر انزلی از نظر شهرسازی به دو بخش انزلی و غازیان تقسیم شده. از دروازه ماهی، در ورودی شرقی انزلی تا پل غازیان به غازیان انزلی معروف است. که خیابان های معروفی چون خیابان معلم، خیابان رمضانی، بلوار نجفی و… در این ناحیه قرار گرفته اند. این قسمت از انزلی دارای مناطق آپارتمان سازی شده ی مرتب و منظمی بوده و از نظر زیبایی شهری و دسترسی به مناطق مهم شهر سرآمد است، بنابراین خرید زمین و آپارتمان در غازیان برای افرادی که بسیار به نظم، ترتیب وزیبایی بصری در ساختمان سازی اهمیت می دهند، مناسب خواهد بود. البته تعدادی از محلات غازیان همچون خیابان رمضانی هنوز بافت کلاسیک خود را تا حدودی حفظ کرده اند و برای افرادی که از زندگی در یک خانه ویلایی لذت میبرند، نیز موارد مناسب خرید خانه ویلایی در غازیان محیا است. در واقع این قسمت از انزلی هم دارای نوار ساحلی ست و برای افرادی که به خرید و اجاره آپارتمان رو به دریا علاقه دارند و برایشان هوای پاک دریا در کنار پیاده روی در نسیم عصرگاهی و تماشای امواج زیبای ساحل مهم است مناسب خواهد بود. از سمت دیگر دهکده ساحلی و محلات بلوار پیشوایی و طالب آباد در غازیان وجود دارند که دارای انواع ویلا لوکس و شیک هستند.

سرمایه گذاری با خرید زمین و ملک در غازیان انزلی

به دلیل افزایش اقبال عموم مردم به سواحل دریا خزر قیمت املاک و زمین در این نواحی با سرعت چشمگیری در حال افزایش است. غازیان انزلی یکی از بهترین نواحی خرید خانه در انزلی برای سرمایه گذاری ست. شما با خرید آپارتمان در غازیان یا خرید ویلا در غازیان و اجاره روزانه آن به توریست ها می توانید درآمد قابل توجهی داشته باشید، یا حتی با خرید یک ساختمان اداری و تجاری در غازیان به دلیل نزدیک بودن این منطقه به اسکله کشتیرانی فرصت خوبی را برای اجاره آپارتمان اداری در غازیان مطمئنا پیدا خواهید نمود. در حالتی دیگر با خرید زمین در غازیان و شروع عملیات ساخت و ساز بر روی آن می توانید روی آینده ای مطمئن سرمایه گذاری

توضیحاتی پیرامون پل غازیان

غازیان بخش مهمی از شهر انزلی است، که در گذشته از طریق قایق به سایر مناطق انزلی وصل میشده است. ولی امروزه توسط پل غازیان و پل انزلی به سایر محلات بندر انزلی مرتبط است. پل غازیان با طول 210 متر و ارتفاع 86 متر راه ارتباطی دو قسمت از بندر انزلی است. پل غازیان پنج دهانه ثابت و یک دهانه متحرک دارد که امروزه دهانه متحرک ان به شکل ثابت استفاده می شود. پل غازیان در زمان خود یکی از پیشرفته ترین پل های ساخته شده در جهان بوده است. عملیات ساخت این پل در سال 1314 توسط یک شرکت سوئدی آغاز شد. این پل دارای چشم انداز بسیار زیبا به سمت ساحل و مرداب انزلی بوده و یکی از زیباترین اماکن تاریخی کشور است، که متاسفانه به دلیل بی توجهی به مرمت و بازسازی آن طی سال های گذشته به سرعت در حال تخریب است. همچنین انباشت زباله و عدم کار بر روی زیبا سازی محیط اطراف آن از زیبای این پل کاسته است. در صورت مرمت و صرف زمان و هزینه و فرهنگ سازی برای حفظ آن می توان از این پل برای جذب توریست و کسب درآمد ملی بهره ی بسیار برد.

قیمت آپارتمان در غازیان انزلی

با توجه به اینکه غازیان شامل خیابان های مهم انزلی است بنابراین خرید و فروش ملک در این منطقه رواج زیادی دارد. قیمت آپارتمان در غازیان انزلی با توجه به منطقه آن، متراژ، سال ساخت، امکانات خانه و… متفاوت خواهد بود. همچنین چون بیشتر محله های غازیان در مجاورت دریا قرار دارند، تقاضا برای خرید ویلا و یا آپارتمان با ویو دریا زیاد است. بنابراین روبه دریا بودن خانه ها هم در قیمت آن تاثیرگذار است.

چنانچه قصد خرید ویلا در شمال را دارید، حتما محله های غازیان انزلی را مدنظر قرار دهید. بنابراین جهت خرید آپارتمان و زمین در غازیان بندر انزلی می توانید به آگهی های مربوطه به ابتدای این صفحه مراجعه فرمائید.

پرسش های متداول درباره غازیان انزلی

بهترین محله های غازیان بندر انزلی برای خرید ملک کجا است؟

تعداد زیادی از خیابان های مهم و معروف انزلی در غازیان قرار دارند. این خیابان ها شامل:

خیابان طالقانی، خیابان آیت الله پیشوایی، بلوار اطبا غازیان، بلوار ساحل قو، خیابان آیت‌الله نجفی، خیابان معلم، خیابان آذربایجان غازیان

در غازیان بندرانزلی هتل و ویلا برای اسکان مسافران وجود دارد؟

بله، شهرک های توریستی ساحل قو و دهکده ساحلی در غازیان واقع شده اند که بیشترین هتل و ویلاهای انزلی در این دو منطقه واقع شده اند. بنابراین گردشگران با اجاره روزانه ویلا و آپارتمان می توانند چندروزی را در انزلی سپری کنند.

فرم ثبت درخواست بازدید