جستجو کردن
Close this search box.

درباره دیاموند ملک

دیاموند ملک » درباره دیاموند ملک

اعضای تیم دیاموند ملک

jafarzadeh.jpeg معروف ترین مشاور املاک شمال
شایان جعفرزاده
مدیریت دیاموند ملک
shafeezzadeh.jpeg معروف ترین مشاور املاک شمال
شهروز شفیع‌زاده
مدیرداخلی و مدیر فروش املاک
hashemzadeh.jpeg معروف ترین مشاور املاک شمال
حامد هاشم‌زاده
کارشناس امور مشتریان
IMG 667.jpg معروف ترین مشاور املاک شمال
امیرحسین نیکو
کارشناس فروش

ماموریت ما در دیاموند ملک

دیاموند ملک بیش از 10 سال در حوزه خرید، فروش و اجاره ملک در بندرانزلی فعالیت داشته است. پیشبرد هدف‌های مجموعه در کنار خدمت­ رسانی به مردم عزیز شهر و دیگر هموطنان دغدغه تمام سال‌های فعالیت تیم بوده است.

در کنار این هدف، دیاموند ملک معتبرترین آژانس مسکن و ملک در شهر انزلی، در نظرگرفتن سیستم‌های نوین خرید و فروش املاک، جستجوی ملک مورد نظر از طریق دسترسی به منابع دیجیتال، معرفی شهر و منطقه به مردم شهرهای دیگر کشور جهت خرید و سرمایه ­گذاری در شهر انزلی، آموزش و پیگیری شیوه­ های درست حقوقی معاملات، بهره­ وری از دانش روز تحلیل بازار و استراتژی­‌های بازار مسکن جهت تصمیم­‌گیری درست در این حوزه و … از جمله عملکردهای ما بوده و هست.

ما معتقدیم حوزه املاک و مستغلات با سرعتی روزافزون به سمت خرید و فروش دیجیتال و معاملات از این طریق پیش می­رود. نگاه به این حوزه همانند گذشته و به روش­های مرسوم سنتی، قدرت تصمیم‌­گیری و دایره پیشنهادات را محدود کرده و سرمایه­‌گذار را از بازار نامحدود و مترقی در حوزه معاملات ملک محروم می‌­دارد.

به جرات می ­توان گفت مشاورین املاک دیاموند یکی از نخستین پیشتازان شیوه­‌های جدید حوزه خرید و فروش ملک در انزلی و استان گیلان است که با داشتن دو شعبه فعال در شهر انزلی، وبسایت تخصصی املاک و صفحات اختصاصی حوزه ملک در شبکه‌­های اجتماعی و… رشد روزافزون داشته است. 

مدارک و مجوزها

اساسنامه دیاموند ملک

۱. در دیاموند ملک معتقدیم که مشتری، ضامن بقای یک تجارت و کسب و کار است. حیاتِ کسب‌وکار ما بیشترین وابستگی را به مشتری دارد. ما پیام پیشتازان عرصه تجارت را شنیده‌ایم: «کارتان را آنقدر خوب انجام دهید که مشتری‌ها مایل باشند دوباره شما را ببینند و دوستانشان را با خود همراه کنند.»

۲. ایده‌ها و نظرات مشتری را اولویت قرار می‌دهیم. در حد توان و در حیطه قوانین درخواست‌های منطقی آن‌ها را عملی خواهیم کرد.

۳. ما در گروه دیاموند نیازهای در حال تغییرِ کسب و کارمان را شناسایی و پیش بینی خواهیم کرد و در جهت ارتقای کیفیت و خلق ارزش قدم خواهیم برداشت.

۳. گروه دیاموند ملک، مشارکت کارکنان (people of involvment) در تمام سطوح برای پیشرفت مجموعه را یک اصل قلمداد می‌کند.

۴. ما معتقد به بهبود مستمر ( Improvement Continual) در کسب و کارمان هستیم. معتقدیم که برتری عملکردی ما در حوزه املاک منوط بر بهبود توانمندی‌ها و قابلیت‌هاست.

۵. در مجموعه دیاموند ملک تصمیمات اثربخش بر مبنای تحلیل داده‌ها و اطلاعات اتخاذ می‌گردد. ما رفتار مشتریان خود، نیازهای آنان و کاربران خود در فضای دیجیتال را بررسی می کنیم. تقاضا و نیاز دو مولفه مهم در رویکرد واقع‌گرایانه در تصمیم‌گیری تیم دیاموند ملک است.

۶. سه اصل بنیادی تیم دیاموند ملک را در تمام معاملات دخیل می‌دانیم اصل احترام، اعتماد و شفاف­سازی. ما متعهد به حفظ و نگهداری از کلیه اطلاعات شخصی و معاملاتی مشتریان هستیم.

۷. همواره روابط دوطرفه سودمند چه با مشتریان و چه با رقبا را مد نظر خواهیم داشت. افزایش توانمندی در ایجاد ارزش افزوده برای هر دو طرف یک اولویت است. در قبال رقبایمان اصول حرفه‌ای را رعایت خواهیم کرد و رویکردی منصفانه در جهت توسعه کسب و کارمان خواهیم داشت.

۸. سیاست­های اجتماعی گروه دیاموند ملک همواره در راستای مسئولیت­های اجتماعی(CSR) این تیم تنظیم شده است. تیم دیاموند ملک همواره آینده کاری خود را در اجرا و کمک به فعالیت­های زیست محیطی، فرهنگی و هنری و ورزشی شهر انزلی و سپس در سطح کلان استان و کشور پیش خواهد گرفت.

آنچه مشتریان ما می گویند
خانم صیادی
خانم صیادیخریدار
بیشتر بخوانید
سلام وقت بخیر ممنون از زحمات شما و اطلاعاتی که در اختیار ما قرار می دهید… مطالب فوق العاده عالی ومفید وکاربردی در خصوص مشاور املاک و رنج بندی قیمت وتشخیص بهتر مشتری ونحوه ارتباط با مشتری… شاد و‌پیروز باشید
آقای بحری
آقای بحریفروشنده
بیشتر بخوانید
نکات مهمی که در رابطه با خرید ویلا و زمین در شمال گفته شد مفید بود. در فروش ملک از جمله خونه ویلا و زمین می تونه کاربردی باشه
خانم اسماعیل زاده
خانم اسماعیل زادهخریدار
بیشتر بخوانید
مقاله هاتون عالی بود و به من کمک کرد با قوانین خرید و فروش ملک آشنایی پیدا کنم. همینطور مقاله کاملی که در مورد شهر انزلی تهیه کردید برای من که بومی نیستم خیلی جالب بود.
آقای پناهی
آقای پناهیسازنده
بیشتر بخوانید
با سلام خوشحالم که با املاک شما آشنا شدم و با توجه به توریستی بودن شهر انزلی، مشتریان از تمام نقاط ایران می توانند از املاک مورد فروش مطلع شوند.
قبلی
بعدی

فرم ثبت درخواست بازدید