جستجو کردن
Close this search box.
خیابان معلم
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها
هیچ آگهی دیگری برای نمایش وجود ندارد

خرید و اجاره آپارتمان در خیابان معلم انزلی

یکی از مهمترین دلایل برای خرید و اجاره آپارتمان در خیابان معلم انزلی موقعیت مکانی این منطقه است. خیابان معلم انزلی بین بلوار اطبا و میدان مالا قرار گرفته است که هر دوی این خیابان ها از مناطق اصلی و مهم بندر انزلی هستند. این دو خیابان در امتداد خط ساحلی قرار گرفته که خرید خانه در انزلی در این قسمت برای زندگی و یا سرمایه گذاری می تواند گزینه مطلوبی باشد.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با خیابان معلم با دیاموند ملک انزلی همراه باشید.

خرید و اجاره آپارتمان در خیابان معلم انزلی به دلیل وجود خیابان های فرعی و امکان دسترسی به سایر مناطق شهر نیز گزینه ی خوبی است. در واقع بلوار معلم مهم ترین خیابان غازیان انزلی است. به دلیل اینکه انزلی دارای صنعت گردشگری مناسبی است، در امتیاز بندی اهمیت محلات انزلی توریست نقش اساسی دارد، بنابراین محلاتی که از نظر گردشگران مقبول تر باشند دارای امتیازات بیشتری برای خرید ملک خواهند بود. و خیابان معلم انزلی به دلیل قرارگیری در فاصله کمی از ساحل و وجود مناطق تفریحی، رستوران ها هتل ها و باشگاههای ورزشی متعدد از مناطق محبوب برای گردشگران محسوب می شود.

معرفی خیابان معلم انزلی

خیابان معلم در مرکز قسمت شرقی غازیان بندر انزلی در حد فاصل بلوار اطبا و میدان مالا قرار گرفته است. خیابان های فرعی یک تا هجده از مهمترین خیابان های معلم بوده که دارای خانه های ویلایی و آپارتمان های زیادی هستند. این خیابان ها بخش شرقی بلوار معلم بندر انزلی را تشکیل می دهند. در سمت غربی این بلوار محلات اسوه، ایثار، هفتم آذر، دریادلان قرار گرفته اند. دو خیابان مهم انزلی به اسم خیابان آلوچه چی و بلوار نماز بندر انزلی در ابتدا و وسط بلوار معلم انزلی واقع شده اند. این دو خیابان مسیر مهم اتصال بین ساحل قو و بلوار نجفی است. بلوار معلم انزلی در انتهای خیابان سیزدهم دارای میدانی به اسم گل آور است که در سمت شرقی آن خیابان آلوچه چی قرار گرفته و به بلوار نجفی منتهی می شود. پارک معروف شهید اختر کاویان در سمت راست این میدان و بین خیابان های فرعی چهار و پنج بلوار نماز بندر انزلی واقع شده که با خیابان ساحل قو در ارتباط است.

بلوار معلم انزلی ، خیابان معلم انزلی

 

دلایل افزایش تقاضا برای خرید آپارتمان در بلوار معلم بندر انزلی

همانگونه که ذکر شد به دلیل دسترسی خیابان های منتهی به بلوار معلم انزلی به خیابان ها و مسیرهای مهم، این بلوار یکی از مهمترین خیابان های بندر انزلی است. در ضمن وجود خط ویژه در این مسیر موجب شده خرید و اجاره آپارتمان در خیابان معلم انزلی حتی برای افرادی که فاقد وسیله نقلیه هستند، نیز مطلوب باشد. وجود فروشگاه های بزرگ، میوه فروشی ها و سوپر مارکت ها ی زیاد، درمانگاه شبانه روزی نیز در رونق این ناحیه از بندر انزلی بی تاثیر نبوده است.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان نظام مهندسی نیز در بلوار معلم بندر انزلی واقع شده است. و به همین دلیل می تواند منطقه مناسبی برای خرید واحد اداری در بندر انزلی باشد. همچنین از مزایای مشخص زندگی کردن در این ناحیه نزدیک بودن به دریا و زندگی کردن در منطقه ای با ساخت و ساز مرتب است. به دلایل گفته شده و به دلیل افزایش ساخت و ساز در بلوار معلم بندر انزلی امکان پیش فروش واحد های نوساز نیز فراهم است. وجود شهرک های بنادر و کشتیرانی در این قسمت و ساختار ویلایی و ساحلی این شهرک ها موجب شده آپارتمان هایی که در مجاورت این ناحیه ساخته شده اند رو به دریا بوده و برای خرید آپارتمان رو به دریا می توانند گزینه ی مناسبی باشند.

قیمت اجاره آپارتمان در خیابان معلم انزلی چگونه است؟

اگر به دنبال اجاره آپارتمان در انزلی و غازیان هستید، خیابان معلم بندرانزلی یکی از پیشنهادات برای رهن و اجاره آپارتمان می باشد. با توجه به ساخت و ساز زیاد در خیابان معلم انزلی، در این منطقه املاک زیادی وجود دارند.

از آنجایی که این خیابان در نزدیکی دریا قرار دارد، علاوه بر خرید و فروش یا اجاره خانه، تقاضای زیادی برای پیش فروش آپارتمان در انزلی نیز وجود دارد. بنابراین قیمت ملک در خیابان معلم انزلی نیز با توجه به شاخص اقتصادی کشور، افزایش قیمت مصالح ساختمانی و سایر عوامل دخیل در قیمت خانه، افزایش پیدا کرده است. جدای این مسائل، قیمت خرید و اجاره آپارتمان در انزلی خیابان معلم با توجه به امکانات خانه، متراژ و سال ساخت متغیر خواهد بود.

همچنین علاوه بر مناسب بودن خیابان معلم انزلی برای مسکونی و اداری، با توجه به اینکه این خیابان در محدوده ساحلی قرار دارد. و از هتل ها، مراکز تفریحی، گردشگری، سوپرمارکت و رستوران های زیادی بهره می برد، از این رو محل مناسبی جهت جذب گردشگر و اقامت چندروزه آنها می باشد. پس اگر دنبال اجاره روزانه خانه در انزلی هستید، خیابان معلم یکی از بهترین خیابان ها است.

پرسش های متداول معاملات ملک در خیابان معلم بندر انزلی

خرید آپارتمان در خیابان معلم انزلی بهتر است یا اجاره آن؟

مجاورت و دسترسی خیابان معلم انزلی با خیابان ها و مسیرهای مهم و حتی وجود خط ویژه در این مسیر باعث شده خرید و اجاره آپارتمان در خیابان معلم انزلی مورد تقاضای بسیاری از افراد باشد.

بافت خیابان معلم انزلی مسکونی  هست یا تجاری؟

با توجه به موقعیت خیابان معلم و اینکه جزء مهمترین خیابان های انزلی است، این منطقه موقعیت مناسبی برای زندگی می باشد. همچنین با توجه به نزدیکی به دریا و ورود گردشگر زیاد به این خیابان برای تجاری نیز بسیار مناسب است.

برای مشاوره خرید ملک در انزلی با ما در تماس باشید.

فرم ثبت درخواست بازدید