جستجو کردن
Close this search box.
خرید مغازه و تجاری
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها

آنچه باید هنگام خرید مغازه در انزلی بدانید!

خرید مغازه در انزلی و خرید واحدهای تجاری در مجتمع های تجاری انزلی  می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی باشد. انزلی یک شهر توریستی محبوب است و بازار املاک و مستغلات در آن رونق دارد. اگر به دنبال خرید مغازه در انزلی هستید، باید چند نکته را در نظر داشته باشید:

  • منطقه‌ای را انتخاب کنید که برای کسب و کار شما مناسب باشد. بهترین واحدهای تجاری و مغازه ها در بر خیابان های پر رفت و آمد و طبقه اول پاساژها  مجتمع های تجاری قرار دارند.
  • اندازه مغازه را با نیازهای کسب و کار خود مطابقت دهید. اگر کسب و کار کوچکی دارید، نیازی به خرید مغازه بزرگ ندارید. به عنوان مثال اگر قصد راه اندازی یک رستوران دارید باید مغازه بزرگی خریداری کنید که دارای فضاهایی مانند آشپزخانه و تهویه مناسب باشد. اما اگر میخواهید یک مغازه فروش پوشاک یا لوازم تحریر و … راه اندازی کنید، فضای کوچکتری نیاز دارید.
  • قیمت مغازه را بررسی کنید. قیمت مغازه‌ها در مناطق مختلف شهر بندرانزلی متفاوت است، بنابراین مهم است که قیمت مغازه را قبل از خرید بررسی کنید.
  • داشتن امکاناتی مانند آب، برق و گاز را به دقت و با توجه به نیاز خود مورد بررسی قرار دهید.
  • در خصوص مورد اعتماد بودن فروشنده اطمینان حاصل کنید. مطمئن شوید مغازه ورثه ای یا در رهن بانک نیست.

خرید مغازه در انزلی

  • اگر واحد تجاری را به صورت سرقفلی میخرید، حتماً در حضور مالک اصلی معامله را انجام دهید.
  • از یک مشاور املاک حرفه ای در بندرانزلی کمک بگیرید. یک مشاور املاک می‌تواند به شما در یافتن مغازه مناسب و مذاکره در مورد قیمت کمک کند. کارشناسان ما در دیاموند ملک همواره آماده پاسخ به سوالات ملکی و حقوقی شما هستند.

اگر به دنبال خرید مغازه در انزلی هستید، با رعایت این نکات، می‌توانید یک سرمایه‌گذاری عالی انجام دهید. اگر می خواهید یک واحد تجاری احداث کنید، در سایت دیاموند انزلی تعداد زیادی آگهی خرید زمین در انزلی نیز وجود دارد که از بین آنها می توانید زمین های تجاری را یافته و خریداری کنید.

رهن و خرید انواع واحدهای تجاری و مغازه در انزلی

درصورتی که قصد خرید آپارتمان در انزلی دارید نیز می توانید به آگهی های موجود در سایت مراجعه نموده و واحد مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین اگر موافق آپارتمان نشینی نیستید و به دنبال خرید ویلا در انزلی هستید، می توانید آگهی های مربوط به ویلا را در سایت مشاهده نموده و ملک مورد نظر خود را انتخاب کنید.

فرم ثبت درخواست بازدید