جستجو کردن
Close this search box.
ساحل قو
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها
هیچ آگهی دیگری برای نمایش وجود ندارد

خرید ویلا و خانه در ساحل قو دارای چه مزایایی است؟

خرید و فروش ویلا و خانه در ساحل قو دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.  ساحل قو مکان بسیار خوبی برای خرید ملک و یا حتی اجاره روزانه ویلا در شمال و سوئیت جهت گذراندن تعطیلات است زیرا:

  • به ساحل دریا بسیار نزدیک بوده و همین نزدیک بودن به دریا و هوای دلپذیر ساحل و یا آب تنی در روزهای گرم سال بسیار مطبوع است. و این یکی از دلایل مهم برای داشتن ویلا و خانه در ساحل قو است.
  • ساحل قو دارای مکان های تفریحی و کردشگری است. که همین موضوع موجب می شود هر ساله پذیرای گردشگران زیادی باشد.
  • بافت شهری این قسمت از انزلی دارای خیابان های عریض و ساختمان های زیباست که می تواند برای سکونت مکانی دلنشین بوده و گزینه مناسبی برای خرید یا اجاره ویلا و خانه در ساحل قو است.
  • خریدن یک خانه ویلایی در ساحل قو هم به عنوان گزینه ای برای بازسازی و سکونت و هم به عنوان موردی برای ساخت و ساز و سرمایه گذاری می تواند بسیار ویژه باشد.
  • همچنین خرید زمین در ساحل قو به دلیل رشد بسیار چشمگیر ملک در این منطقه می تواند یک گزینه ی بسیار عالی برای سرمایه گذاری باشد.

مهمترین خیابان های ساحل قو برای سرمایه گذاری

در سمت راست این بلوار خیابان های شریعتی یک، دو، سه، و چهار قرار دارد، که به دلیل ساختمان های زیبا و حتی آپارتمان های با ویو دریا بسیار محبوب برای خرید و اجاره ویلا و خانه در ساحل قو است. از ویژگی های دیگر خیابان های شریعتی این است که از یک سمت به خیابان قو و از طرف دیگر به دهکده ساحلی انزلی راه دارد.  همچنین خیابان های گلستان یک تا هفت و خیابان های قوی سپید از گرانترین خیابان های این منطقه هستند.

به دلیل علاقه بسیار مردم به زندگی و مسافرت در این بخش ساحلی این املاک طی چند سال اخیر رشد چشمگیری داشته اند. بنابراین می توانند، گزینه ی مناسبی جهت سرمایه گذاری باشند و یا حتی به دلیل هوای بسیار عالی و موقعیت مکانی چشمگیر و زیبا مکان بسیار خوبی برای خرید ویلا و خانه در ساحل قو جهت زندگی خواهد بود.  زیرا دسترسی آسان به همه امکانات، از جمله پارک، ساحل، مراکز خرید، حمل و نقل عمومی و از همه مهمتر هوای پاک و سواحل زیبا وجود دارد. بنابراین اگر قصد خرید اپارتمان در انزلی را دارید، مطمئنا یکی از پیشنهادات اصلی دیاموند ملک خرید ملک در ساحل قو است. همچنین ویلا های بسیار زیبا و مدرن موجود در خیابان های عریض قو می تواند گزینه بسیارخوبی برای خرید ویلا باشد. به دلیل وجود مناطق تفریحی فراوان جهت اجاره ویلا، سوئیت و یا حتی آپارتمان مکان بسیار مطلوبی نیز هست.

معرفی ساحل قو بندر انزلی

ساحل قو در ورودی شهر انزلی واقع شده، بدین شکل که وقتی از سمت رشت وارد بندر انزلی می شوید، میدان قو مشاهده می شود، که به دلیل مجاورت آن با زیارتگاهی به نام بی بی حوریه به نام میدان بی بی حوریه نیز معروف است. ولی اسم ثبت شده برای میدان قو به نام شهید محمد جواد عبد حق است. در واقع محله ساحل قو انزلی یک بلوار منتهی به دریا ست. به همین دلیل داشتن ویلا و خانه در ساحل قو چه به شکل اجاره و چه به شکل خرید عالی خواهد بود. ویژگی چشمگیر میدان قو تعدادی مجسمه به شکل قو است که توجه هر بیننده ای را جلب می کند. سمت راست این میدان بلوار ساحل قو آغاز می شود. در واقع محله ساحل قو یک خط است که در دو سمت آن آپارتمان ها، خانه های ویلایی و ویلا های لوکس فراوان ساخته شده اند. ساحل قو یکی از خرید خانه در انزلی جهت خرید ملک است.

در وسط همین بلوار پارک شهید اختر کاویانی قرار گرفته است که، مکان مناسبی جهت پیاده روی و گذارندن اوقات فراغت است. در امتداد شمال آن بلوار اطبا قرار گرفته است. اتصال خیابان قو به اطبا موجب دسترسی راحت تر به سایر محلات بندر انزلی شده است، همچنین این ارتباط موجب دور زدن ترافیک برای رسیدن به ساحل قو می شود. می توان گفت این بخش از شهر در کنار بخش غربی انزلی یعنی بلوار پاسداران یکی از مهمترین مناطق توریستی و گردشگری استان است. و بهترین و بیشترین هتل های استان در همین نواحی قرار گرفته اند. در انتهای بلوار اطبا ساحل دریا قرار دارد. ضلع شمالی این خیابان در امتداد خط ساحلی است. بنابراین املاک این قسمت املاک ساحلی بوده و طبیعتا دارای ارزش بسیار از نظر خرید و فروش ویلا و خانه در ساحل قو است. ضلع جنوبی اطبا آپارتمان و املاک مسکونی قرار گرفته که طبیعتا این آپارتمان ها با ویو دریاست اگر به دنبال خرید یا اجاره آپارتمان با ویو دریا هستید این املاک را به شما پیشنهاد می دهیم. در انتهای خیابان اطبا اداره گمرکات و کشتیرانی قرار گرفته است. بنابراین برای افرادی که به دنبال مکان مناسبی برای احداث یک شرکت تجاری هستند، این قسمت می تواند گزینه مناسبی برای خرید یا اجاره ملک تجاری و یا اداری باشد.

مجتمع تفریحی ساحل قو انزلی چه امکاناتی دارد؟

مجتمع گردشگری و تفریحی ساحل قو در انتهای خیابان قو واقع شده، و یکی از قدیمی ترین مجتمع های گردشگری استان است. این شهرک با بافت منحصر به فرد خود می تواند مکان بسیار مناسبی برای گذراندن تعطیلات باشد، زیرا در یک سمت به ساحل دریا منتهی می شود، و دارای سوئیت هایی جهت اسکان موقت است، و هم دارای مکان های تفریحی و رستوران جهت گذراندن ساعات خاصی از روز است. ضمن اینکه مکان امنی بوده و 24 ساعته توسط نگهبانی محافظت می شود. در این مجتمع انواع تفریحات آبی همچون جت اسکی و قایق سواری وجود دارد. همچنین مناطق حفاظت شده و سالم سازی شده برای شنای آقایان و بانوان تعبیه شده که در فصل تابستان کار میکنند.

در این مقاله تلاش کردیم اطلاعات کاملی از ساحل قو ارائه دهیم. برای مشاهده آگهی های خرید و فروش، رهن و اجاره ملک با سایت دیاموند همراه باشید.

فرم ثبت درخواست بازدید