جستجو کردن
Close this search box.
خرید اداری
جستجوی پیشرفته
 • پاک کردن فیلترها

خرید دفتر کار و واحد اداری در بندرانزلی

دفتر کار یا واحد اداری مکانی است فعالیت های اداری و مدیریتی با مجوز شهرداری در آن انجام می شود. پس اگر کسب و کاری دارید که نیازمند ملک برای دفتر می باشد، حتما به دنبال اجاره و یا خرید دفتر کار و واحد اداری هستید.

اگر قصد خرید ملک در انزلی جهت کار اداری هستید، پیشنهاد می کنیم قبل از هرگونه اقدامی مطلب زیر را بخوانید. زیرا جهت خرید دفترکار در انزلی، ابتدا با انواع آن سپس با نکاتی که قبل از اجاره و خرید واحد اداری باید بدانید، آشنا شوید.

انواع ملک جهت اجاره و خرید واحد اداری

اولین سوالی که هنگام خرید دفتر کار از شما پرسیده می شود این است که دنبال چه نوع ملکی هستید؟ ملک اداری یا موقعیت اداری.

 • «ملک اداری» به آن دسته از ساختمان هایی گفته می شود از سوی شهرداری مجوز اداری داشته باشد. این ساختمانها معمولا به صورت آپارتمان هستند. پس هنگامی که قصد خرید آپارتمان در انزلی را دارید، از مسکونی و یا اداری بودن آن اطمینان حاصل کنید.
 • «موقعیت اداری» به ساختمان هایی می گویند که مجوز اداری ندارند. ولی چون در مکان های پرتردد واقع شده اند، به خاطر موقعیت مکانی شان می توان از این املاک برای دفاتر اداری تحت شرایطی استفاده نمود.

خرید دفتر کار و واحد اداری در بندرانزلی

هنگام خرید یک دفتر کار یا واحد اداری باید به چه نکاتی توجه نمود؟

 • موقعیت جغرافیایی دفتر

جهت خرید دفتر کار اداری در انزلی می بایست موقعیت مکانی آن و قابلیت دسترسی راحت تر برای ارباب رجوع را در نظر گرفت.

 • تعیین بودجه

قبل از هرکاری باید بودجه مورد نظرتان را مشخص کنید. در معاملات املاک مانند خرید واحد اداری یا خرید ویلا در انزلی، تعیین بودجه جهت خرید و هزینه های مربوط به وام، مالیات، بیمه، نگهداری و تعمیرات از اهمیت زیادی برخوردار است.

 • متراژ ساختمان اداری

قبل از خرید ملک اداری در انزلی مشخص کنید که ساختمان با چه متراژی نیاز شما را برآورده می کند. همچنین باید بررسی کنید که آیا طراحی فضا مناسب است یا خیر؟ آیا فضای کافی برای اجرای فعالیت‌های شما وجود دارد؟

 • وضعیت حقوقی ملک اداری

هنگامی که می خواهید ساختمانی را جهت فضای اداری خریداری نمایید، باید وضعیت حقوقی آن را مورد بررسی قرار دهید. می بایست قبل از خرید دفتر کار در انزلی اطمینان حاصل کنید که تمام مجوزهای لازم جهت امور اداری را دارا است یا خیر!

 • وضعیت فیزیکی ساختمان

جهت خرید واحد اداری در بندر انزلی باید از قبل ساختمان را ببینید و وضعیت آن را بررسی کنید. باید ببینید آن ملک نیاز به تعمیر و یا بازسازی دارد یا وضعیت فیزیکی آن مناسب است.

 • امکانات ملک

برای خرید موقعیت اداری یا ملک اداری امکانات آن را بسنجید. زیرا واحد اداری نیز مانند مسکونی نیازمند یک سری امکانات مانند پارکینگ، انباری، وسایل گرمایشی و کمد دیواری و… می باشد.

 • پتانسیل رشد

تحقیق کنید که آیا دفتر کار یا واحد اداری که قصد خرید آن را دارید، قابلیت رشد و گسترش دارد یا خیر. زیرا اگر واحد اداری که در سند کلمه اداری ذکر شده باشد را خریداری کنید، می توانید تابلوی کسب و کارتان را آنجا نصب کنید.

 • مشاوره حقوقی و مالی

قبل از خرید دفتر کار یا واحد اداری در بندر انزلی پیشنهاد می شود با یک مشاور حقوقی و یک حسابدار حرفه‌ای صحبت کنید. همچنین بهتر است قبل از معامله واحد اداری، با متخصصان مربوطه صحبت و اطلاعات لازم را کسب کنید. جهت خرید صحیح املاک اداری می توانید از مشاوره های کارشناسان دیاموند ملک بهره مند شوید.

فروش و خرید دفتر کار و واحد اداری در بندرانزلی

چنانچه قصد معامله ای در حوزه املاک دارید، مانند خرید و فروش ملک مسکونی، تجاری، اداری و یا خرید زمین در انزلی، می توانید آگهی های مربوط به هردسته را از سایت دیاموند ملک مشاهده نمایید.

فرم ثبت درخواست بازدید