جستجو کردن
Close this search box.

فروش و خرید قیمت مناسب آپارتمان در شمال

فروش آپارتمان در شمال با قیمت مناسب

فروش فوری و فرصت ویژه و فروش فوری انواع آپارتمان در شمال زیر قیمت منطقه 

خرید آپارتمان در شمال بر اساس نوع آپارتمان

جدیدترین آگهی های خرید و فروش آپارتمان در شمال

سوالات متداول درباره خرید آپارتمان در شمال

مزایای خرید آپارتمان در شمال چیست؟

خرید آپارتمان در شمال گیلان یک فرصت عالی برای سرمایه گذاری است. پس اگر شرایط خرید را دارید برای خرید آپارتمان در گیلان و سایر استان های شمالی درنگ نکنید. برای اینکه خرید مطمئنی داشته باشید نیازمند آن هستید که از متخصصان حوزه املاک مشاوره خرید ملک در شمال بگیرید.

متراژ آپارتمان، سال ساخت، نوع سند، موقعیت و امکانات آپارتمان، تعداد طبقه، تعداد واحد، تجهیزات و نمای آپارتمان از جمله مواردی هستند که بر قیمت آپارتمان اثر میگذارند.

خرید زمین و آپارتمان هردو به نوبه خود خوب است ولی باید گفت که اگر قصد سرمایه گذاری بلندمدت را دارید بهتر است به خرید زمین در شمال فکرکنید. ولی اگر میخواهید به صورت کوتاه مدت در شمال سرمایه گذاری کنید، خرید آپارتمان دارای سود بیشتری است.

برای اطلاع از قیمت آپارتمان نقلی و یا بزرگ در شمال به آگهی های خرید آپارتمان در همین صفحه مراجعه نمایید. همچنین می توانید از فیلتر متراژ استفاده و آپارتمان های زیر 100 متر در شمال را جستجو نمایید.

نکاتی در مورد خرید آپارتمان در شمال

شمال ایران به جهت طبیعت زیبا و همجواری با دریا همواره مورد استقبال بسیاری از افراد برای خرید ملک است. هر روز به تعداد افرادی که خواستار خرید آپارتمان و یا خرید ویلا در شمال هستند افزوده می شود. شمال ایران شامل 3 استان گیلان، مازندران و گلستان است که هرکدام جاذبه های مخصوص خود را برای خرید زمین و املاک دارند که هرکسی با توجه به موقعیت و شرایط خاص خود می تواند در یکی از مناطق شمالی خانه ای خریداری نماید.

حال بر خود دیدیم تا در ادامه نکاتی را به منظور خرید آپارتمان در شمال خاطرنشان کنیم:

1. تعیین نیازها: ابتدا نیازها و معیارهای خود را در خصوص خرید آپارتمان مشخص کنید. مساحت آپارتمان، تعداد اتاق‌ها، تاریخ ساخت، امکانات محیطی از جمله ویژگی هایی است که هنگام خرید آپارتمان در مناطق شمالی باید به آن توجه کنید.

2. شناسایی مناطق: شمال کشور شامل مناطق مختلفی مانند مازندران، گیلان، گلستان است. بررسی و شناخت مناطق مختلف با توجه به موقعیت جغرافیایی هر استان، امکانات شهری در معامله آپارتمان در شمال اهمیت دارد.

3.تحقیق و بررسی: بررسی و مقایسهٔ بازار آپارتمان‌ها در مناطق مختلف شمال ایران بسیار حائز اهمیت است. دریافت اطلاعات از طریق اینترنت، سایت‌های املاک، نیروهای مشاوره املاک و دیگر منابع می‌تواند به شما در این مورد کمک کند.

4.بازدید از ملک: پس از شناسایی مناطق و تعیین یک یا چند ملک مورد نظر، بازدیدی از آپارتمان‌ را در نظر بگیرید. اینکه به صورت شخصی برای بازدید به شمال می‌روید یا با مشاور املاک همکاری می‌کنید، بستگی به شرایط شما دارد.

5. بررسی قانونی: قبل از خرید آپارتمان در شمال گیلان، حتماً برای بررسی وضعیت قانونی ملک اقدام کنید. این موضوع شامل بررسی مدارک ملک، قرارداد خرید و فروش و دیگر موارد مرتبط است.

6. مذاکره و خرید: پس از انتخاب ملک مورد نظر، نحوهٔ خرید و قیمت‌گذاری آن را مورد بررسی قرار دهید. در صورت لزوم، می‌توانید با فروشنده یا نماینده املاک مذاکره کنید تا به قیمت مناسبی برسید.

قیمت آپارتمان در شمال به چه عواملی بستگی دارد؟

در هنگام خرید ملک در شمال، قیمت آن یکی از موارد مهم برای هر خریدار است. بسیاری از افراد می خواهند بدانند برای سرمایه گذاری در شمال و خرید آپارتمان در مازندران و گیلان چقدر پول نیاز است؟ و آیا خرید آپارتمان در شمال تا 500 میلیون امکان پذیر است یا خیر؟

عوامل بسیاری وجود دارد که تعیین کننده قیمت خرید آپارتمان در شمال است. این عوامل عبارتند از:

 • مساحت آپارتمان: بر هرکسی واضح و مبرهن است که متراژ آپارتمان تاثیر مستقیم بر قیمت آن دارد. پس اگر دنبال خرید آپارتمان ارزان قیمت در شمال هستید، باید دنبال واحدهای کوچک باشید.
 • سال ساخت: در هنگام خرید هر گونه ملکی، باید به سال ساخت آن توجه نمود. طبیعی است که قیمت آپارتمان نوساز در شمال با قیمت آپارتمان کلنگی متفاوت باشد.
 • مکان آپارتمان: طبیعتا محل قرارگیری آپارتمان هم عامل دیگری است که قیمت آن را تعیین می کند. قیمت آپارتمان در مناطق بالاشهر تا پایین شهر متفاوت است. همچنین قیمت آپارتمان در شهرهای مختلف شمال نیز با هم فرق دارد. آپارتمان در روستا قیمت پایین تری نسب به آپارتمان با همان متراژ و امکانات در شهر دارد.
 • نوع سند: بسیاری از خانه ها سندشان از نوع نسق است. آپارتمان با سند نسقی ارزش کمتری نسبت به سند رسمی و شش دانگ دارد. اگر آپارتمان ارزان قیمت در شمال دیدید حتما به نوع سند آن توجه کنید که نسق است یا خیر.
 • پارکینگ: امروزه داشتن پارکینگ برای هر خانه ای از واجبات است. بنابراین قیمت آپارتمان با پارکینگ نسبت به بدون پارکینگ بالاتر است.
 • امکانات آپارتمان: تجهیزات آپارتمان مانند آسانسور، انباری، سیستم گرمایشی و سرمایشی، نورپردازی، کابینت، هود و… از جمله مواردی است می تواند قیمت آپارتمان در شمال را تعیین کند.
 • چشم انداز آپارتمان: از آنجایی که بیشتر شهرهای شمالی در مسیر ساحلی قرار دارند، خرید آپارتمان رو به دریا شمال خواهان زیادی دارد. همچنین ویو رو به جنگل و کوه نیز بر قیمت خرید آپارتمان در شمال گیلان اثر گذار است.
 • نمای آپارتمان: هنگام خرید آپارتمان لوکس در شمال، یکی از مواردی که نظر هر شخصی را جلب می کند نمای آپارتمان است. آپارتمان با ننمای سنگ و سرامیک شیک تر هستند و قیمت بالاتری نیز دارند.
 • موقعیت آپارتمان: قیمت خرید آپارتمان لاکچری در شمال که در برج واقع شده اند با آپارتمانی که در مجتمع مسکونی و یا در خیابان قرار گرفته اند متفاوت است.
 • شمالی/ جنوبی بودن آپارتمان: شاید برایتان جالب باشد که بدانید قیمت خرید آپارتمان شمالی با جنوبی تفاوت دارد و واحدهای جنوبی 5 تا 7 درصد گران تر از شمال هستند.
 • تعداد طبقه و واحد: تعداد طبقه آپارتمان و تعداد واحدی که در هر طبقه وجود دارد نیز می تواند علتی باشد بر تعیین قیمت آپارتمان در شمال.

با تمامی اوصاف برای محاسبه قیمت آپارتمان در شمال می توانید به صفحه محاسبه آنلاین قیمت آپارتمان مراجعه و با پر کردن اطلاعات خواسته شده، قیمت آپارتمان موردنظرتان را محاسبه نمایید.

مشخصات خود را وارد کنید

فرم ثبت درخواست بازدید