جستجو کردن
Close this search box.
آپارتمان نوساز
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها
هیچ آگهی دیگری برای نمایش وجود ندارد

نکات مهم خرید آپارتمان و ویلا نوساز در انزلی
خرید آپارتمان نوساز در بندرانزلی می تواند بسیار هیجان انگیز باشد. خرید آپارتمان در انزلی که کاملا نو و مدرن بوده و در نزدیک ساحل دریا واقع شده است، می تواند بسیار جذاب باشد به شرط آنکه به نکاتی که در ادامه ذکر می گردد دقت نموده و همه موارد مهم را بررسی نمائید.

مهمترین نکته توجه به سابقه سازنده هست. یک خانه بی کیفیت را می توان به راحتی با زرق و برق یا امکانات اضافه بسیار چشم نواز و به ظاهر بی نقص جلوه داد. پس نباید با یک نگاه در مورد کیفیت مصالح به کاربرده شده مطمئن شد. اگر سازنده ملک را نمی شناسید حتما از مردم و مشاورین املاک در مورد خوش نامی یا بدنامی سازنده پرس و جو کنید.
در مورد جزئیات با فروشنده خانه نوساز صحبت کنید. معمولا ملک نوساز در زمان عقد قرارداد هنوز جزئیات تکمیل نشده زیادی خوهد داشت، گاهی فروشندگان به محض امضا قرار داد، کار را نیمه کاره رها کرده یا با تاخیر زیاد تحویل می دهند. در مورد اینکه خانه را خام می خواهید یعنی بدون نصب کمد، کابینت، شیرآلات و رنگ آمیزی یا خانه ای کامل با نصب همه تجهیزات مد نظر شماست قبل از امضا قرار داد صحبت کنید و تاریخ دقیق تحویل ملک نوساز را مشخص نمائید.
از یک متخصص تاسیسات کمک بگیرید تا ملک نوساز را از نظر فنی بررسی نماید. مسائلی مانند مشکلات سیم کشی، موتورخانه، لوله کشی آب، سیستم تهویه و… از مواردی هستند که در ابتدای امر نمی توان به بدون مشکل بودن آن ها پی برد بنابراین نظر یک کارشناس تاسیسات بسیار کمک کننده خواهد بود.
معمولا سند مالکیت ساختمان های نوساز در زمان عقد قرارداد آماده نیست، پس دقت نمائید که خانه خریداری شده حتما دارای پروانه ساخت، سند تفکیکی که متراژ دقیق هر واحد در آن مشخص است باشد، چون در غیر اینصورت ممکن است خانه نوساز در زمان انتقال سند مشمول هزینه های دیگر مثل جریمه های مربوط به تخلفات و… باشد. حتی ساختمان نوساز بدون تقسیم نامه، هنوز متراژ واحد های آن به صورت دقیق مشخص نشده است و از این نظر نیز ممکن است متضرر شوید.
حتما برای نوشتن قرار داد نزد، یک مشاور املاک حرفه ای و منصف بروید. قرارداد را قبل از امضا شخصا مطالعه بفرمائید و حتما کد رهگیری بگیرید.

مزایای خرید خانه های نوساز
از مهمترین مزایای خرید خانه در بندر انزلی نوساز می توان نو بودن همه تجهیزات آن را ذکر کرد. اگر در خرید ملک نوساز به اندازه کافی دقت به خرج دهید، تا چند سال نیاز به هزینه کردن برای تعمیرات خانه نخواهید داشت. خانه های نوساز دارای تجهیزات مدرن تری هستند به عنوان مثال در کابینت ها فضا برای ماشین ظرفشویی، یخچال، فر توکار و اجاق گاز تعبیه میشود یا اتاق مستر برای آسایش بیشتر وجود خواهد داشت. ساختمان نوساز دارای سیستم تهویه به روزتری خواهد بود. دیوارها و کف عایق شده، پنجره های دو جداره در کنار سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدرن تر کاهش مصرف انرژی را به همراه خواهند داشت.
معایب خرید ملک نوساز چیست؟
از مهمترین معایب خرید ملک در انزلی نوساز قیمت بسیار گران تر آن نسبت به خانه های قدیمی و چند سال ساخت است. بنابراین اگر از نظر تامین بودجه برای خرید خانه مشکل دارید حتما به دنبال خانه های قدیمی تر و چند سال ساخت بروید زیرا می توانید با قیمت خیلی کمتری صاحبخانه شوید.

خانه ی نوساز معمولا دور از بافت مرکزی شهر ساخته می شوند، پس اگر برایتان نزدیکی به بافت اصلی و مرکزی شهر مهم است می توانید به سراغ خانه های قدیمی تر بروید و با یک بازسازی خانه دلخواهتان را داشته باشید.

در وب سایت دیاموند ملک انزلی می توانید انواع آگهی های آپارتمان و ویلا نوساز در انزلی را مشاهده نمائید. در صورت نیاز به مشاوره در زمینه خرید ملک با ما در ارتباط باشید.

اگر قصد خرید ویلا در انزلی را دارید حتما از فایل ویلاهای نوساز و مدرن سایت دیدن فرمائید.

سوالات متداول آپارتمان و ویلا نوساز در انزلی

برای خرید آپارتمان نوساز در بندر انزلی به چه مواردی دقت نمائیم؟

مهمترین مواردی که برای خرید آپارتمان و ویلا نوساز در انزلی باید به آن توجه کرد شامل موارد زیر است:

بررسی خوش نامی سازنده
استفاده از نظرات یک کارشناس تاسیسات برای بررسی مشکلات فنی خانه نوساز
خرید خانه ای که دارای پروانه ساخت و تقسیم نامه رسمی است
توجه با جزئیات به مفاد مبایعه نامه.

مزایای خرید خانه نوساز چیست؟

با خرید آپارتمان نوساز در بندرانزلی تا چند سال نیاز به هزینه کردن برای تعمیرات خانه ندارید. ملک نوساز دارای تجهیزات مدرن تری بوده و به دلیل عایق بندی دیوارها، کف، استفاده از پنجره دو جداره و استفاده از وسایل جدیدتری که مصرف انرژی کمتری دارند موجب مصرف بهینه انرژی می شود.

خانه نوساز دارای چه معایبی است؟

خانه های نوساز بسیار گرانتر از خانه های قدیمی هستند و معمولا دورتر از بافت مرکزی و اصلی شهر قرار گرفته اند.

فرم ثبت درخواست بازدید