جستجو کردن
Close this search box.
آپارتمان ارزان
جستجوی پیشرفته
  • پاک کردن فیلترها
هیچ آگهی دیگری برای نمایش وجود ندارد

خرید آپارتمان ارزان قیمت در شمال

آپارتمان ارزان در شمال با توجه به افزایش جمعیت کشور و نیاز به مسکن قشر جوان به مسکن، در کنار کاهش نرخ سود بانکی و تمایل بیشتر افراد به تبدیل پول و سرمایه خود، به ملک یکی از گزینه های عالی برای خانه دار شدن، حفظ و یا حتی افزایش سرمایه است.

سرمایه گذاری در خرید و فروش مسکن بخصوص خرید آپارتمان در انزلی یکی از روش ها برای حفظ ارزش پول و سرمایه افراد می باشد. خرید خانه یک هزینه غیر منقول را برای خریدار به همراه خواهد داشت.

مسکن یکی از دغدغه های مهم خانواده ها می باشد، بطوریکه حدود 50 درصد درآمد ماهیانه خانوار به شکل متوسط به آن اختصاص داده می شود. خرید آپارتمان ارزان قیمت در شمال که کیفیت مناسبی نیز داشته باشد، از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نیازمند دانش و آگاهی آنالیز قیمت ملک می باشد.

ما در گروه دیاموند ملک انزلی قصد داریم تا با دانش کافی شما را در رسیدن به هدفتان یاری دهیم. و با سال ها تجربه در امور خرید و فروش آپارتمان ارزان، خرید و فروش ویلا  و خانه ویلایی کلنگی، و املاک تجاری در طول مسیر معامله خرید ملک در انزلی همراه شما خواهیم بود.

از آنجا که عرضه و تقاضا بر قیمت املاک تاثیر گذار هستند، افزایش تقاضا برای خرید، باعث رونق بازار ساخت و سازاست. آپارتمان نسبت به خانه ویلایی قیمت کمتری دارد، به دلیل شرایط اقتصادی امروز، بودجه اکثر افراد محدود و کم بوده، به همین دلیل تمایل آنها برای خرید آپارتمان ارزان و خانه های کوچک و نقلی بیشتر است.

آیا خرید آپارتمان ارزان در شمال امکان پذیر است؟

با توجه به تورم اخیر و گران شدن خانه و املاک، یافتن آپارتمان ارزان قیمت در شهرهای شمالی کار دشواری است. شما می توانید شرایط خود را برای مشاور یا کارشناس املاک دیاموند مشخص کنید، تا بتوانید بهترین خرید خانه در بندر انزلی را به نسبت سرمایه خود و در کوتاهترین زمان داشته باشید.

عوامل موثری بر قیمت آپارتمان تاثیر گذار است، اولین مورد منطقه و محل قرار گیری ساختمان است که هر چه محله بهتر باشد قیمت ملک بالاتر خواهد بود. عامل بعدی متراژ مفید و مشاع است، زیرا قیمت ملک بر اساس متر مربع محاسبه شده و هر چه خانه کوچکتر باشد، قیمت کمتری دارد. مورد بعدی قدمت یا سال ساخت آپارتمان می باشد که هر چه قدیمی تر باشد، قیمت نیز کم تر است. در نهایت کیفیت و امکانات آپارتمان از عوامل مهم تعیین قیمت آن می باشد.
افرادی که دنبال خرید آپارتمان ارزان قیمت در شمال هستند، باید در مناطق متوسط با سال ساخت بالاتر و با امکانات معمولی، به دنبال تهیه ملک مورد نظر خود باشند.

اما باید توجه داشت که به دنبال یافتن خانه ای ارزان و با کیفیت بود نه یک سرپناه بی کیفیت !

آیا خرید آپارتمان ارزان به نفع خریدار است؟

مسلما فروش آپارتمان ارزان به نفع خریدار نیست ! و اکثر افرادی که به دنبال خانه هایی با قیمت پایین هستند، تنها می خواهند به آرزویشان که صاحبخانه شدن است دست یابند. اما به چه قیمتی؟! خانه ارزان می تواند مشکلات پنهانی داشته باشد. بسیاری از خریداران پس از خرید، از مشکلات واحد خود یا ساختمان و همسایه ها شاکی هستند. مشکلاتی همچون نم دادن لوله ها و دیوارها، خرابی سیم های برق یا شنیدن سرو صدای همسایه به دلیل استفاده از بتن نامرغوب و …  لذا بهتر است در هنگام خرید علاوه بر قیمت به عوامل دیگری مانند سیم کشی، لوله کشی، جنس دیوار ها و مصالح ساختمانی و … دقت شود تا از بروز مشکلات بعدی جلو گیری گردد.

در نهایت همیشه هزینه گزاف دلیل بر کیفیت بالا نبوده و شما می توانید با کمک و راهنمایی متخصصان حوزه املاک، ملک مورد نظر خود را با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب پیدا کرده و از هر نظر مورد بررسی قرار دهید تا در نهایت از خرید خود رضایت کامل را داشته باشید.

تراکم واحدهای ساختمانی چه تاثیری بر قیمت هر واحد دارد؟

تراکم واحدها یعنی تعداد واحدهای تعبیه شده در هرمجموعه. هر چه تعداد واحدهای ساختمانی بیشتر باشد، خانوار و جمعیت ساکن در آن بیشتر است. این موضوع ممکن است باعث افزایش مشکلات جانبی شود. در نهایت هر چه تراکم واحدهای ساختمانی بالاتر باشد قیمت آن به نسبت کمتر خواهد بود و قدرالسهم مالکین نیز کم ترخواهد شد.

تیم املاک دیاموند، اطلاعات آپارتمان ارزان قیمت در محله های انزلی را بررسی کرده و پس از بررسی دقیق و انطباق با مستندات، اقدام به ثبت اطلاعات نموده تا بهترین و منصفانه ترین قیمت اعلام شود. و طرفین معامله با رضایت کامل به معامله بپردازند. جهت مشاوره خرید ملک در انزلی با ما در تماس باشید.

سوالات متداول

خرید آپارتمان ارزان در شمال ممکن است؟

در گروه مشاورین املاک دیاموند با توجه به شرایط خانه مناسب ترین قیمت برای آپارتمان در نظر گرفته می شود. و شما با حذف تعدادی از آپشن های آپارتمان می توانید یک آپارتمان ارزان در بندر انزلی بخرید.

در چه صورت قیمت خرید آپارتمان ارزان می شود؟

در صورتی که آپارتمان شرایط زیر را داشته باشد می توانید با قیمت خیلی کمتر صاحبخانه شوید.

  1. هر چقدر تراکم واحد ها در ساختمان بیشتر باشد.
  2. خانه چند سال ساخت باشد و هر چه قدیمی تر قیمت آپارتمان ارزانتر
  3. در صورت نداشتن پارکینگ و انباری قیمت تمام شده ارزانتر است.
  4. متراژ پایین تر به معنی قیمت ارزانتر.
  5. خرید آپارتمان در محله های ارزانتر و با امکانات محدودتر شهر.

تاثیر تراکم واحدهای ساختمان روی قیمت آپارتمان چیست؟

تراکم ساختمان به معنی تعداد واحدهای موجود در یک ساختمان است. هر چقدر این تراکم بیشتر باشد. قدرالسهم هر واحد کاهش می یابد. ضمن اینکه به دلیل افزایش تعداد خانوارهای ساکن، وجود مشکلات و سر و صدای بیشتر قیمت آپارتمان ارزانتر خواهد بود.

آپارتمان ارزان بخریم یا نه؟ 

در صورت مشاوره گرفتن از یک کارشناس املاک خبره و دلسوز که همه شرایط شما و آپارتمان ارزان مورد معامله را در نظر بگیرد و شما را نسبت به مشکلات احتمالی آگاه نماید خرید آپارتمان ارزان می تواند رویای خانه دار شدن شما را تحقق ببخشد.

فرم ثبت درخواست بازدید